Reductil 15 mg (Sibutramine)

REDUCTİL 15 MG

Reductil sibutramin dünya üzerindeki en etkili zayıflama ürünüdür.Reductili basite yağ yakıcı adı altında işe yaramayan ilaçlar ile karıştırmayınız.Reductil açlık hissini yok eden sürekli tok etkisi yaratan bir ilaçtır.Dünyaca kendini kanıtlamış olan reductil 15 mg sibutramin Amerika ve Almanya gibi birçok önde gelen ülkelerde kilo problemi yaşayan kişiler için kurtarıcı bir role sahiptir.

Sibutramin, kilo vermede, verilen kilonun korunmasında ve obezite tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlaçlarda, sibutramin hidroklorür monohidrat şeklinde kullanılır. Ticari adı ABD’de Meridia, Avrupa’da ve diğer ülkelerde ise Reductildir. Abbott Laboratuarları tarafından üretilmektedir.

Reductil 15 mg sibutramin tüm avrupa ülkelerinde onay almış ve milyonlarca adet satılmış üründür.Son dönemlerde reductil sınırlı sayıda satılmaktadır.Orjinal reductil 28 kapsül avrupada sadece uluslararası ecza depolarına sınırlı adette verilmektedir.Reductili her yerde bulamazsınız istediğiniz adette bulamazsınız.

Ukraynadaki ecza deposu vasıtasıyla sınırlı adette tedarik ettiğimiz reductil 15 mg türkiyede satışını yapmaktayız fakat bu satış kontenjanımızın bir kısmını ünlü isimler doldurmaktadır elimizde sınırlı adette stok ulaşmaktadır.

Reductil özellikle yaz aylarına doğru ünlü isimlerin kullandıgı ve bunun bir sır olarak saklanmasını istenen bir üründür.”Diyetsiz olarak zayıfladı” “1 ayda zayıfladı” haberlerinin arkasında reductil sibutramin bulunmaktadır.

Reductil sibutramin 28 kapsülden oluşmaktadır.28 günlük kullanım periyodunun sonucunca 7-10 kilo arası zayıfladıgınızı göreceksiniz.Bu konuda çok net sonuc almaktayız.

Aklınıza takılan sorular için sitemizde bulunan Türkiye veya Uluslararası numaralarımızı arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.


bank